HALLINNON YHTEYSTIEDOT

palvelujohtaja
Reetta Mononen

013 330 8939
reetta.mononen@siunsote.fi

ylilääkäri
Pertti Lukkarinen

013 330 2711
pertti.lukkarinen@siunsote.fi

 

 

palvelupäällikkö
Arja Janhonen
 

013 330 8107
arja.janhonen@siunsote.fi
 

 

asiakkuusvastaava
Satu Myller
työterveyshuoltosopimukset

013 330 8156
satu.myller@siunsote.fi

 

Hallinto- ja toimistopalvelut

työterveyssihteeri
Hilve Salmelainen
laskutus
hallinnon sihteeri


013 330 8151
hilve.salmelainen@siunsote.fi

työterveyssihteeri
Kirsi Karhapää
arkistovastaava
laskutus
hallinnon sihteeri

013 330 8117
kirsi.karhapaa@siunsote.fi
 
järjestelmäasiantuntija
Hannu Sormunen
tietojärjestelmät
taloushallinto, ICT- ja tavarahankinnat

013 330 8157
hannu.sormunen@siunsote.fi

Työterveyspalvelujen laskutusasioissa yhteys
Hilve Salmelaiseen tai Kirsi Karhapäähän